Pakalpojumi:


  Noliktavas pakalpojumi

  Autotransporta parvadajumi

  Juras parvadajumi

  Dzelzcela parvadajumi

  Avio parvadajumi
 
Avio parvadajumi
a

Avio pārvadājumu mērķis ir ātra un kvalitatīva kravas piegāde. Katram pārvadājuma tipam piemīt savas iespējas to realizācijā. Galvenā problēma importa avio pārvadājumos ir darbs ar kravas nosūtīšanu. Ne vienmēr atrodas iespēja nokontrolēt iekraušanu, izvēlēties aviokompāniju. Ir nepieciešams zināt īpatnības ārzemju kompānijās, lidostās, un dokumentu noformēšanā citā valstī.

Lai izvairītos no šādām grūtībām, “K7 logistic” ir nostiprinājusi sadarbību ar daudziem ārzemju loģistikas operatoriem. Bez tā, katrā- nosūtītāja valstī strādā mūsu aģents, kurš nodarbojās ar Jūsu kravas kontrolēšanu.

Sīkāk shēmu var attēlot sekojoši-  mūsu aģents saņem kravu no noliktavas, izdara nepieciešamās muitas formalitātes, nogādā to līdz lidostai, kur veic nepieciešamās dokumenta noformēšanas operācijas, pēc tam organizē avio pārvadājumu un nosūta kravu uz klienta izvēlēto lidostu. Pēc klienta vēlmes, ir iespējama arī piegādāt kravu no lidostas līdz kravas saņēmēja noliktavai.

Aviopārvadājuma laikā mūsu dispečeri kontrolē kravas kustību, uzturot regulāru kontaktu, tādā veida nodrošinot operatīvu pārvadājumu. Pateicoties tam, Jūs vienmēr varēsiet saņemt informāciju par kravas atrašanās vietu, tās stāvokli un plānoto atlidošanas laiku.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību!
Jūsu “K7 logistic” - "Katru dienu, 7 dienas nedēļā!”

   
     
     
   
     
SIA "K7 logistic", Dravnieku iela 4-23, Rīga, LV-1023, GSM: +371 26663003, FAX: +(00371) 66222110