Железнодорожные перевозки

 

Kompānija “K7 logistic” piedāvā arī dzelzceļa pārvadājumus. Mēs piedāvājam pakalpojums kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu ar saliktajiem vagoniem- jauktā nosūtījuma (krava no 50 kg un vairāk), pārvadājumus konteineros, vagonos un pusvagonos, kā arī platformās (tajā skaitā arī ne gabarīta kravas).
K7 logistic” piedāvā lielu pakalpojumu spektru: dzelzceļa un konteineru pārvadājumi, transporta – ekspedīcijas pakalpojumi, kravas nosūtīšana dzelzceļa vagonos, kā arī informācijas sniegšana par dzelzceļa pārvadājumu noteikumiem, tarifiem un izcenojumiem.
Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu, kuri nodrošina konteineru piegādi līdz norādītajai stacijai un līdz kravas saņēmēja noliktavai. Kravu nosūtīšana notiek 3, 5, 24, 40 t konteineros.
Veicot dzelzceļa pārvadājumus mēs garantējam:

– datumu saskaņošanu;
– izslēgtu vai minimālu iespēju kravas pārslogotībai, kas nodrošina tās drošību;
– visu transporta un kravas dokumentu noformēšanu;
– kravas kustības kontroli;

Mūsu kompānija sniedz pilnu ekspedīcijas pakalpojumu kompleksu:

– transporta dokumentu noformēšana;
– labāko transporta risinājumu meklēšana un piedāvāšana klientiem;
– kravu apdrošināšana;
– kravu ekspedīcija (forwarding);
– kravu uzglabāšana noliktavā.

Klientu ērtībai piedāvājam kravas izmaksu uzskaitījumus ar pēc iespējas optimālāku pārvadājuma shēmu, kontrolējot to visā pārvadāšanas etapā, pateicoties tam, pasūtītājs praktiski jebkurā mirklī var uzzināt savas kravas atrašanās vietu. Mēs būsim priecīgi noslēgt ar Jums līgumu ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību!
Jūsu “K7 logistic” – “Katru dienu, 7 dienas nedēļā!”

Saņemt piedāvājumu1 stundas laikā vai ātrāk